فوتبال ایران
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : نوید رضا قناد
نظرسنجی
طرفدار کدام تیم هستید؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
پنجشنبه 13 بهمن 1390 :: نویسنده : نوید رضا قناد

در این نشست افراشته خواستار برنامه ریزی مدون وسه ساله برای بومی گرایی وصرفه جویی در هزینه ها از هم اکنون برای سال آینده شد. وضعیت جاسم کرار

 جاسم کرار هافبک عراقی شاهین که برای مداوای پای آسیب دیده اش به قطر رفته بود با پرواز488هواپیمایی القطریه به ایران برمی گردد. به گزارش گل وبه نقل از «فوتبال جنوب» این پرواز ساعت 10ونیم صبح پنجشنبه 13 بهمن در فرودگاه امام خمینی به زمین می نشیند. وی گفت: خوشبختانه شرایطم خوب است و اگر در تمرینات رضایت کادرفنی را جلب کنم می توانم در ترکیب شاهین قرار بگیرم.از نظر خودم آماده ام .وی فردا صبح(جمعه) ساعت 6:35با پرواز 409 به بوشهر می رود تا به جمع هم تیمی هایش اضافه شود. 

نشست افراشته با هیئت موسس 
 

 نشست هیئت موسس باشگاه شاهین با علی افراشته رییس هیات مدیره باشگاه برگزار شد.در این نشست افراشته خواستار برنامه ریزی مدون وسه ساله برای بومی گرایی وصرفه جویی در هزینه ها از هم اکنون برای سال آینده شد.همچنین تشکیل کمیته فنی مقتدر و یک سیاستگذاری سه ساله از دیگر سخنان وی بود.وی همچنین با گلایه از بی مهری ها در درون استان اظهار داشته: شاهین هم اکنون بیشتر از درون استان ضربه می خورد تا بیرون استان.در این نشست اعضاء هیئت موسس باشگاه شاهین ضمن حمایت دوباره از افراشته، از اظهارات فیروز کریمی گلایه کردند که افراشته اعلام کرده به وی تذکر داده شده است. 

ورزشی نویسان بوشهر علیه فیروز 

 ورزشی نویسان بوشهری در نامه ای به سازمان لیگ از عدم حضور سرمربی شاهین در کنفرانس های مطبوعاتی انتقاد و خواستار رسیدگی شدند..گفته می شود نامبرده اخیرا نیز نامه ای به سازمان محترم لیگ ارسال نموده که به دلیل بیماری قادر به حضور در کنفرانس های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی ها نیستاکنون این سئوال مطرح می شود که اگر ایشان براستی بیمار است، پس نباید حتی قادر به نشستن بر روی نیمکت هم باشد. همچنین معلوم نیست که بیماری وی چیست که تنها مانع حضور در کنفرانس مطبوعاتی می شود و در انجام سایر امور و فعالیت ها آقای کریمی مشکل و مانعی ایجاد نمی نماید. 

تغییرات در هیئت مدیره 

  افراشته رییس هیئت مدیره شاهین بوشهر تلاش دارد هیئت مدیره این باشگاه را با ترکیبی اقتصادی بچیند. وی به همین منظور پیشکوستان حاضر در این هیئت مدیره که در جذب اعتبارات مالی کارآیی ندارند را به کمیته فنی منتقل کرده و به جای آنها افرادی با قابلیت سوددهی مالی را به هیئت مدیره اضافه خواهد کرد. 

رئوس برنامه های سه ساله 

  برنامه سه ساله افراشته سرفصل های متعددی دارد. در این برنامه براساس گفته های رییس هیئت مدیره در گفت وگو با « فوتبال جنوب»کمیته فنی می شود همه کاره مسائل فنی ونظرجمعی اش را از طریق مدیر فنی به مدیر عامل منتقل می کند. اول 5 سرمربی را به مدیر عامل معرفی می نماید.. مدیر عامل بر اساس شرایط باشگاه با یکی از 5 نفر به توافق می رسد. بعد کمیته فنی لیست فصل قبل تیم را باآنالیزعملکرد یکساله اعم از دقایق بازی و پاس گل و گل و... نفر به نفر تحویل می دهد ومی گوید که فلان بازیکن کارآیی دارد وباید تمدید شود یا نه وباید برود. براساس آنها که مانده اند لیست تیم را تنظیم می کنند که در چه پست هایی کمبود بازیکن دارند. پست ها که مشخص شد، سرمربی لیست خرید می دهد و کمیته فنی بررسی می کند. تشکیل تیم سایه یا همان شاهین«ب» به منظور معرفی سالانه حداقل 5بازیکن بومی به تیم اصلی هم از دیگر محورهای این برنامه است. 

بررسی کارنامه فیروز بعد از بازی با داماش ودامادش! 

  کمیته فنی شاهین بوشهر بعد از بازی هفته بیست وششم مقابل داماش که هدایت آن رامهدی تارتار داماد فیروز کریمی بر عهده دارد به بررسی وضعیت کاری سرمربی این تیم می پردازد. گفته می شود اگر از سه بازی با ذوب آهن، شهرداری وداماش 5امتیاز نصیب شاهین شود این مربی ماندنی است.رویایرویی با شهرداری تبریز در بوشهر با هدایت مدیرروستا همه را به یاد جدال 11فروردین 90شاهین وپاس می اندازد که مدیر روستا بازی را برد و تغییرات زیادی در شاهین ایجاد گردید. کنگانی استعفا داد ومیثاقیان جای استیلی را گرفت.این بار باید دید چه نتیجه ای هفته آینده رقم می خورد. 

نوع مطلب :
برچسب ها : http://fciran.mihanblog.com،
لینک های مرتبط : 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic